Preskočiť na obsah

Sára Šimeková, lezkyňa, reprezentantka SR

Cvičenie, kompenzácie pre športovcov

„..nielenže mi pomohla s akútnymi problémami, ktoré sú vo vrcholovom športe bežné, ale ma aj naučila ako viac vnímať svoje telo... Pokiaľ hľadáte fyzio, ktorá vám nielen pomože vyriešiť problém, ale aj nájsť cestu späť k vlastnému telu, Kristy je určite tá správna voľba.“

Monika M., vedúca pobočky

Syndróm karpálneho tunela

Mám diagnostikovaný syndróm karpálneho tunela s doporučením operácie postupne na oboch rukách. S lekárom som sa dohodla, že ešte skúsim cvičenia a iné terapie. Vďaka Kristínke som našla riešenie a jej metódy mi postupne znižujú intenzitu tŕpnutia rúk a po necelých troch mesiacach už vôbec neriešim operáciu. Pokračujem v cvičení denne aj mimo štúdia, ďalej s terapiami s Kristinkou a vôbec to nie je náročné, keď máte motiváciu a hlavne výsledky. Ďakujem za každý jedinečný prístup k mojim problémom.

Zuzana Ž., zamestnanec Martes s.r.o.

Ponuka pre firmy - diagnostika, cvičenie, workshopy, masáže

Nie som najmladšia a roky som sa potýkala s problémami s chrbticou, bolesti ma sprevádzali dlhé roky, naučila som sa s tým žiť. Nájsť cestu, ako to zmeniť, musí najprv človek chcieť a mne ju ukázala Kika. Začalo to absolvovaním série workshopov, kitoré Kika mala v našej firme. Teória preložená praktickými ukážkami, cvikmi a odporúčaniami ma naštartovala k tomu, aby som u seba niečo zmenila. Ľudský prístup, záujem pomôcť každému s problémom a odborné znalosti nie sú dnes samozrejmosťou. U Kiky som ich našla.

Martin B., IT technik

Dráždivý kašeľ - dychová rehabilitácia

Odporúčam. Po dychovej lekcii sa mi chorobe opäť ľahšie dýcha a aj kašeľ ustúpil

Veronika H., materská dovolenka

Bolesti chrbtice, vyžarujúce do končatín

S pani fyzioterapeutkou Kristínkou som mala len tie najlepšie skúsenosti začala som k nej chodit s nie moc dobrým zdravotným stavom chrbtice platniciek a vďaka nej sa mi to stabilizovalo naučila som sa,cviky aj na doma môžem vrelo odporúčať ľudský prístup je len jeden z benefitov. VELMI MI CVICENIA POMOHLI....

Helenka H., dentálna hygienička

Opuch, detoxikácia - Manuálna lymfodrenáž

Vyskúšala som tvárovú lymfodrenáž u Michala, kvôli občasným opuchom pod očami. Bolo to príjemné jemnučké, veľmi relaxačné ošetrenie. Opuchy odvtedy ustúpili. Michal aj Kristínka majú veľký cit v rukách a ide z nich veľmi príjemná ukľudňujúca energia. Skvelé miesto, kde si človek oddýchne a zároveň robí niečo pre svoje zdravie. Odporúčam všetkými desiatimi

Zuzana K., materská dovolenka

Cvičenie pre ženy po pôrode - panvové dno, diastáza

Profesionálny a zároveň priateľský prístup lektorky Kristínky Brosovej. Celostný prístup k zdravotným problémom. Veľmi mi pomohla diagnostika a následné individuálne hodiny aj domáce cvičenie problémových partií. Bolesti spojené s diastázou po pôrodoch a nesprávne držanie tela sa výrazne zlepšilo po zavedení pár efektívnych cvikov a návykov. Navštevovala som aj kurz s ďalšími klientmi. Odporúča...

Agátka, Kristínka Z., študentky

Cvičenie pre deti

Už dlhšiu dobu sme hľadali dobrého fyzioterapeuta pre dcéry a veľkú pomoc, ústretovosť, kamarátsky prístup sme našli práve u našej skvelej Kristy Brosovej, veríme,že aj naďalej budeme tak super spolupracovať a spolu dosiahneme skvelé výsledky. Moc veľké ďakujeme.

Jessica G., 3. trimester, English speaking

Cvičenie pre tehotné ženy / Exercise for pregnant women

“I was looking for an English speaking physiotherapist and Im glad I found Kristina. She helped me a lot with all the individual complaints about my pregnancy and back problems. The exercises shown were easy to repeat at home and it helped me feel better. Thanks very much.”

Lucia A., učiteľka tanca

Cvičenie pre ženy

“Ku Kristínke chodím už viac ako 3 roky. Ďakujem za úžasnú a odbornú prácu. Pomohla mi s bolestivým ramenom, menštruáciou (ktorá už je bezbolestná), s uvoľnením brušných svalov, s jazvou po operácii, ale hlavne že moje telo nie je stroj a nemusí ísť na 100 percent, že je neskutočne dôležité, aby vedelo pri takej záťaži ako je tanec aj relaxovať.”

Mária Č.

Shiatsu

Rada by som sa poďakovala za možnosť využitia služby shiatsu masáží u pána Michala Kubičku. Odporúčam z celého srdca, vždy to bola jedinečná skúsenosť, pre telo aj pre dušu. Vzpruha, oddych a dočerpanie uvoľnenia, ktoré je pre túto dobu tak potrebné. Pán Kubička je človek, ktorý je srdcom aj odbornosťou na správnom mieste. Jeho prístup k práci by som opísala ako vysoko odborný, korektný, zaujímajúci sa, hľadajúci riešenia, vysvetľujúci. Mám ...

Jin Y., IT programmer

Massages / lectures in English for foreigners

First time getting a massage in zilina and POHYB did an awesome job. I had 1 hr massage. Facility was clean and the everything was very well organized. My therapist, Kristin, she was very professional when working on my body. She asked where the tension was and focused on where my pain was. She was informative and offered good insight and recommendations. I came out relaxed and the tension around my neck and back was as gone. I would 100% come back to POHYB again.

Gabriela Š., dôchodkyňa

Cvičenie, terapia pre seniorov

Dlho ma trápil opuch po operácii komplikovanej zlomeniny nohy. V mojom veku hojenie vyžaduje viac času, avšak opuch sa časom iba zhoršoval. Až keď som dala na odporúčania Michala ohľadom polohovania a režimových opatrení, noha mi začala postupne odpúchať. Obe nohy sú teraz odľahčené a aj na hlavu mi polohovanie robí dobre. Ďakujem ešte raz za pomoc.

Zuzana, materská dovolenka

Cvičenie pre ženy po pôrode

Pre mňa bola návšteva teba a tvoj vhľad do problematiky kľúčovým. Každý deň ťa mám pred očami a aspoň základné praktické zlepšováky zdravia robím a cítim, že mi to pomáha. Odporúčam ťa kde sa dá. Vďaka za starostlivosť a vedenie. Všade len dobre o tebe šírim. Si veľmi schopná lektorka.

Juraj T., zubár

Diagnostika pohybového aparátu

Pekné, čisté priestory, výhodná poloha v centre mesta. Oceňujem milý a ochotný prístup. Pred samotnou terapiou bola komplexná diagnostika a objasňovanie problému. Pociťujem zlepšenie. Kladne hodnotím aj spektrum postupov, ktoré dokážu klientovi ponúknuť. Už som posunul referenciu ďalej a známi boli tiež spokojní. Odporúčam.

Petra K.

Masáže

"Michal je veľmi dobrý masér s obrovskými skúsenosťami, ľudským prístupom a už neraz mi pomohol vyriešiť môj problém. Odporúčam všetkými desiatimi."

Erik M., programátor

Kompenzácia pre sedavé zamestnania

“Chcel by som odporučiť Kristínu, ku ktorej som chodil na terapiu s chrbticou vyše 2 rokov, má veľmi profesionálny a priateľský prístup, neustále sa vzdeláva vo svojej oblasti a napreduje. Počas terapií s ňou som zaznamenal veľký pokrok.”

Patrícia P., materská dovolenka

Dychové cvičenie

Výnimočné miesto, kde sa vždy veľmi teším. Do POHYBu chodím na dychové lekcie a zakaždým odchádzam s úžasným pocitom, že som pre seba niečo zmysluplné urobila. Celé priestor aj lektorka majú svoje čaro, naozaj doporučujem.


Ak ste s nami spokojní, dajte nám prosím o tom vedieť, budeme vďační za spätnú väzbu na Google Maps alebo na našom maily. Budeme radi, ak nás odporučíte ďalej. Ďakujeme za Vašu dôveru a recenzie.

Ak nie ste spokojní, tiež nám to dajte prosím vedieť, pomôže nám to skvalitniť naše služby. Ďakujeme.